תיאטרון קהילתי לקהל הרחב

לאור הביקוש הרב של אנשים ברחבי הארץ להצטרף לקבוצת תיאטרון קהילתי החלטנו לפתוח את שערינו לקהל הרחב בתכניות תיאטרון קהילתי ייחודיות המשלבות התפתחות אישית והשפעה חברתית.
התכניות מיועדות לאנשים שמעוניינים מצד אחד להקדיש זמן איכות לעצמם, בו הם נהנים, שוברים את השגרה, לומדים, יוצרים, משחררים חסמים, מפתחים את מיומנויות התקשורת, מתמודדים עם פחד הקהל, מפתחים חשיבה יצירתית, מביאים את עצמם לידי ביטוי ומחזקים את הביטחון העצמי שלהם.
מן הצד השני הם הופכים למשפיעים חברתיים על ידי זה שהופכים להיות חלק מהעשייה החברתית של עמותת השתחוויה להכיר, לתמוך ולקיים דילוג עם הקהילה המקומית והמורחבת.

התכניות בנויות על פי שלושת מעגלי ההשפעה של התיאטרון הקהילתי:

  • מעגל ההשפעה הראשון – את. 

    דרך התיאטרון הקהילתי תשפיעי על ההתפתחות האישית שלך על ידי שחרור רגשות וחסמים, הנאה מתוך זמן שמוקדש רק לך, פיתוח היצירתיות שלך, ביטוי עצמי וכמובן חיזוק הביטחון העצמי.

  • מעגל ההשפעה השני – אחרים (למשל בני משפחה, חברים ואנשים מהעבודה).על ידי פיתוח, מיומנות תקשורת, פיתוח חשיבה יצירתית, שיפור יכולות, העמידה מול קהל, פיתוח יכולת להוביל, לפתרון קונפליקטים וניפוץ דעות קדומות.
  • מעגל ההשפעה השלישי – חברה. 

    להשפיע גם על הקהילה המורחבת על ידי שותפות לחזון השתחוויה. זו ההזדמנות שלך להגיע לאנשים רבים בקהילה ולהשפיע על חייהם בדרך יצירתית.

Comments are closed